KADRA

Dyrektor szkoły:

Piotr Kucharczyk kontakt: pmku@interia.pl

Wicedyrektor szkoły:

Zbigniew Woźniak kontakt: zbyszek.wozniak@interia.eu

Nauczyciele w roku szkolnym 2023/2024

Edukacja wczesnoszkolna:

Magdalena Bartczak-Kaźmierczak
Edyta Drewniak-Przybylska
Anna Hak
Justyna Hyża-Chmielewska
Katarzyna Karmowska
Elżbieta Kwiecińska
Agnieszka Mądra
Sylwia Michalska
Anna Piechocka


Język polski:

Elżbieta Bielińska
Renata Frątczak
Lidia Kamińska
Marlena Łuczak

Ewa Papiernik
Katarzyna Roszak-Markowska
Ewa Szymkowiak


Język niemiecki:

Aleksandra Gomulska
Marta Adamczyk


Język angielski:

Kinga Drzewiecka
Katarzyna Paluszak
Emilia Pawlak
Julita Ressel
Elżbieta Szabelska


Historia:

Tomasz Andrzejczak
Ilona Krych


Wiedza o społeczeństwie:

Marta Adamczyk

Tomasz Andrzejczak


Matematyka:

Justyna Bąk-Górska
Wioletta Dawicka
Grażyna Leszczyńska
Barbara Witasik


Fizyka:

Justyna Bąk-Górska


Geografia:

Piotr Kucharczyk
Agata Wiśniewska


Chemia:

Anita Kucharczyk


Biologia:

Anita Kucharczyk

Marlena Łuczak


Przyroda:

Elżbieta Kwiecińska


Informatyka:

Tomasz Andrzejczak
Piotr Kucharczyk
Michał Przybylski
Agata Wiśniewska

Zbigniew Woźniak


Technika

Lidia Krzyżostaniak
Grażyna Leszczyńska
Michał Przybylski


Plastyka:

Jolanta Kowalczyk
Michał Przybylski


Muzyka

Edyta Drewniak-Przybylska
Anna Hak
Michał Przybylski


Doradztwo zawodowe:

Jolanta Kowalczyk


Edukacja dla bezpieczeństwa:

Paweł Gradecki


Religia:

Lidia Krzyżostaniak
Renata Plucińska
ks. Marcin Topolski


Wychowanie fizyczne:

Paweł Gradecki
Marcin Kieliszak

Łukasz Świątek
Katarzyna Urbaniak
Jarosław Wadelski


Wychowanie do życia w rodzinie:

Lidia Kamińska

Lidia Krzyżostaniak
Katarzyna Urbaniak


Nauczyciel wspierający:

Eliza Musialik-Urbaniak

Joanna Chorzewska

Marlena Łuczak


Opiekun świetlicy:

Marta Adamczyk
Magdalena Bartczak-Kaźmierczak
Joanna Chorzewska
Anna Hak
Jolanta Kowalczyk
Elżbieta Kwiecińska
Agnieszka Mądra
Sylwia Michalska

Anna Piechocka
Agnieszka Szmajdka
Sylwia Urycka

Łukasz Świątek


Opiekun biblioteki:

Agata Wiśniewska

Ewa Papiernik


Logopeda:

Elżbieta Bielińska
Edyta Drewniak-Przybylska
Julita Ressel
Grażyna Świerczyńska

Eliza Musialik-Urbaniak


Pedagog szkolny:

Marta Kraska
Julita Paściak


Psycholog szkolny:

Andżelika Jędrzejewska

Skip to content