INNOWACJE

Konkurs matematyczno-przyrodniczy „Świat wokół nas”

TABELA WYNIKÓW KONKURSU MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZEGO „Świat wokół nas” 2018/2019

Nazwa zespołupaździerniklistopadgrudzieńlutymarzeckwiecieńsuma punktów
LENOPALENO21,0022,0019,5021,0020,0024,75128,25
[…]22,0025,0019,0024,0025,0024,75139,75
JAKUB SZCZĘŚLIWIEC19,0019,0021,7517,2515,000,0092,25
BEZ NAZWY18,000,000,000,000,000,0018,00
HAKUNA MATATA22,0022,5022,5020,5021,0022,25130,75

TABELA WYNIKÓW KONKURSU MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZEGO „Świat wokół nas” 2017/2018

Nazwa zespołupaździerniklistopadgrudzieństyczeńlutymarzeckwiecieńsuma punktów
MUTATAS20,0020,0019,500,000,000,000,0059,50
WORLD ELIT21,0015,0013,5018,5023,0019,000,00110,00
ZWIĄZEK X17,0013,0022,5020,0018,0016,5022,00129,00
[…]23,0023,0024,0012,0022,7525,0025,00154,75
MATAKA7,0018,0020,0020,000,000,000,0065,00
BEZ NAZWY23,0023,0023,5020,5024,0023,0021,00158,00
HAKUNA MATATA23,0020,0023,5021,0020,0023,0025,00155,50
COBRA1,500,000,000,000,000,000,001,50
MUR MUR MUR MUR15,0012,750,000,000,000,000,0027,75
DUAL FORCE23,0018,5021,5019,5018,0020,0019,00139,50

TABELA WYNIKÓW KONKURSU MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZEGO „Świat wokół nas” 2016/2017

Nazwa zespołupaździerniklistopadgrudzieństyczeńlutymarzeckwiecieńsuma punktów
KACZĘBIE21,2522,502420,5020,7525,0024,00158,00
BEZNAZWY24,25232119,0021,2521,5024,50154,50
WIELKIE TRIO17,51521000053,50
BUBBLE TEAM16170015,508056,50
NIE WIEM22,2521,5016000059,75
FANATIC19,75181611,5016,005,0022,00108,25
#JAN/#ŚLIWKI22,514,5016,5017,501718,50106,50
SLEEPWALKERS212217,522,024,5024,0025,00156,00
FC DRZEWCE…2013,750000033,75
Skip to content