Razem na odległość…

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Rodzice, Uczniowie, Koleżanki i Koledzy oraz sympatycy naszej szkoły.

Nie widzieliśmy się w szkole od ponad miesiąca. Od ponad miesiąca jednak jesteśmy cały czas razem, choć  nieco inaczej – razem na odległość…  Wszystkim nam brakuje normalnego funkcjonowania sprzed pojawienia się epidemii COVID – 19. Tęsknimy za szkołą, normalnymi lekcjami, szkolną ławką, tablicą, kredą,  dźwiękiem dzwonka, spotkaniami i rozmowami na szkolnych korytarzach…

W tym jakże trudnym dla każdego z nas okresie liczy się każdy gest wsparcia, życzliwe słowo. Wierzymy, że dobre słowa mają wielką moc:  poprawiają humor, przeganiają ciemne chmury, dodają skrzydeł i krzepią serca….

Niedawno uczniowie naszej szkoły bardzo licznie odpowiedzieli na nasz apel włączenia się  w ogólnopolską akcję „Kartka dla medyka”, której celem było przygotowanie kartki z podziękowaniem za trud i serce włożone w pracę  na rzecz naszego zdrowia i bezpieczeństwa.

Tym razem zorganizowałyśmy akcję „Razem na odległość” skierowaną do całej naszej społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, dyrekcji, nauczycieli  oraz wszystkich pracowników naszej szkoły jak również mieszkańców Starego Miasta i zaprzyjaźnionych z nami instytucji.  W wyniku akcji powstał piękny kolaż zdjęć nauczycieli, oraz pracowników naszej szkoły z Dyrekcją na czele, dodający otuchy, wiary w lepsze jutro. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Mamy nadzieję, że ten mały gest z naszej strony doda energii na każdy kolejny dzień rozłąki spowodowanej epidemią  lub co najmniej wywoła uśmiech na naszych twarzach.

 Z całego serca dziękujemy Dyrekcji oraz Wam Koleżanki  Koledzy, że tak chętnie włączyliście się w akcję.  Bez Was nie udało by się to!!!

Pamiętajmy, że mimo rozłąki cały czas jesteśmy razem – RAZEM NA ODLEGŁOŚĆ 🙂

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego  oraz poprzez e-dziennik.

Pozdrawiamy serdecznie, życzymy cierpliwości i wytrwałości

Julita Paściak

Marta Kraska

Andżelika Jędrzejewska

Skip to content