NEWSSzkoła Promująca Zdrowie

„To, co znika, zostaje” – niezwykłe widowisko taneczne

28 maja 2026 r. uczniowie klas 4c i 8c wraz z wychowawcami mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym widowisku tanecznym pt. „To, co znika, zostaje” w wykonaniu tancerzy Zespołu Tańca CODA. Spektakl został przygotowany z okazji 10-lecia działalności zespołu.

Podczas przedstawienia z dumą podziwialiśmy występy naszych uczennic – Zosi Kurzawy z klasy 4c oraz Nadii Tomczak z klasy 8c, które zaprezentowały swoje umiejętności taneczne na scenie.

Motywem przewodnim widowiska były fazy Księżyca, stanowiące metaforę przemijania, rozwoju i wzrastania, a także tracenia i zyskiwania. Spektakl zachwycił widzów niezwykłą choreografią, muzyką oraz emocjami, które towarzyszyły każdemu występowi.

Fotorelacja

Było to wydarzenie pełne wzruszeń, piękna i artystycznych umiejętności, które na długo pozostanie w naszej pamięci. (jch)

Przejdź do treści