Ósmoklasiści, głowa do góry!!!




Przed egzaminem ósmoklasisty Samorząd Uczniowski przekazał ósmoklasistom słowa wsparcia i motywacji.
Przedstawiciele SU zapewnili, że trzymają kciuki za wszystkich ósmoklasistów, życząc im powodzenia, spokoju oraz wiary we własne możliwości.
Dacie radę!
Jak nie Wy, to kto?

