O Pluszowym Misiu na spotkaniach w bibliotece
Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, obchodzonego 25 listopada, w bibliotece szkolnej odbyły się spotkania czytelnicze dla uczniów klas I a, I b i I c.
Dzieci wysłuchały ,,Legendy o Misiu Pluszowym”, ułożyły puzzle, zapoznały się z opowiadaniem „Jak miś obudził się w środku zimy?”, wykonały wizytówki z misiem, wpisały na nich swoje imiona. Na zakończenie każda z klas otrzymała pamiątkowy dyplom i „małe słodkie co nieco”. Zajęcia miały miejsce w dwóch salach bibliotecznych, uczniowie przypomnieli sobie też zasady wypożyczania książek i dbania o nie w domu. (ep, aw)
Dziękujemy za zaangażowanie i współpracę wychowawcom klas I , a p. Natalii Janiak za uwiecznienie spotkań na fotografii.