Szkoła Podstawowa im. generała Józefa Bema w Starym Mieście
  1. AKTUALNOŚCI
  2. O SZKOLE
  3. DLA UCZNIÓW
  4. DLA RODZICÓW
  5. OSIĄGNIĘCIA
  6. GALERIA
  7. KONTAKT
WYNIKI KONKURSÓW ROK SZKOLNY 2019/2020


__________________


KANGUR - zadania, testy z poprzednich lat, odpowiedzi do zadań

__________________


Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap wojewódzki

Lewandowski Mateusz kl. 8 B - finalista
Kopaczewski Mikołaj kl. 8 A - finalista

opiekunka: Agata Wiśniewska


__________________


Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Tomasz Kuznowicz kl. 8A - I miejsce
Jakub Grabarek kl. 8A - III miejsce

Opienkunka: Lidia Krzyżostaniak

__________________


Akcja czytelnicza "Ferie z książką"

W kategorii klas I- IV:

Zuzanna Staszak kl. Ia - nagroda
Jakub Jankowski kl. Ib - nagroda
Nikodem Kaźmierczak kl. Ic - nagroda
Eliza Olejnik kl. IIb - nagroda
Michał Grala kl. IIa - nagroda
Nadia Wałęsa kl. IIa - nagroda
Daria Juśkiewicz kl.IIIb - nagroda
Aleksandra Gradecka kl. IIIb - nagroda
Magdalena Martynowicz kl. IIIa - nagroda
Pola Janowska kl. Ic - wyróżnienie
Dominka Turzyńska kl. Ib - wyróżnienie
Lena Szałkiewicz kl. Ic - wyróżnienie
Oliwia Urycka kl.IIb - wyróżnienie
Matilda Paci kl. IIc - wyróżnienie
Klara Jeż kl. IIIb - wyróżnienie
Adam Siemiński kl. IIIb - wyróżnienie
Lena Berger kl. IIIb - wyróżnienie
Gariela Pawełczak kl. IIIb - wyróżnienie
Krzysztof Piguła kl. IIIb - wyróżnienie

W kategorii klas V- VIII:

Michalina Górna kl.VIc - nagroda
Aurelia Borkowska kl. IVa - wyróżnienie
Antoni Pawlak kl. IVa - wyróżnienie
Nadia Wojnarowska kl. Vc - wyróżnienie
Wiktoria Napierała kl. VIIIa - wyróżnienie
Klaudia Kaźmierczak kl. Va - wyróżnienie

Organizatorki: Ewa Papiernik, Agata Wiśniewska

__________________


Międzyszkolny konkurs „Kartka od serca dla serca” zorganizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie

w kategorii klas I-III

Aleksander Ligocki kl. 3b - wyróżnienie
Ksawery Kreczmer kl. 3b - wyróżnienie

w kategorii klas IV-VI

Michalina Górna kl. 6c - II miejsce
Klaudia Kaźmierczak kl. 5a - III miejsce

Opiekunka: Magdalena Bartczak-Kaźmierczak

__________________


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI 2019

Jakub Szabelski kl. 6d - wyróżnienie
Tomasz Kuznowicz kl. 8a - wyróżnienie

Opiekunki: Elżbieta Szabelski, Kinga Drzewiecka

__________________


Ogólnpolski Konkurs Matematyczny ALFIK

w kategorii klas drugich:
Aleksandr Pawlak kl. 2c – 1. miejsce i Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Filip Chęciński kl. 2b – 2. miejsce i Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Julia Masternak kl. 2b – 3. miejsce i Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Jakub Kaźmierczak kl. 2a – 4. miejsce i Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Jakub Wiersocki kl. 2a - 5. miejsce i Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

w kategorii klas trzecich:
Kacper Proszowski kl. 3b 1. miejsce i – Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Mateusz Dolata kl. 3a – 2. miejsce i Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Hanna Frysiak kl. 3c - 3. miejsce

w kategorii klas czwartych:
Antoni Pawlak kl. 4a - 1. miejsce
Nadia Małolepsza kl. 4a - 2. miejsce
Aurelia Borkowska kl. 4a - 3. miejsce

w kategorii klas piątych:
Michał Kamiński kl. 5a - 1. miejsce
Mateusz Adamczyk kl. 5a - 2. miejsce
Oliwia Kazimierczak kl. 5a - 3. miejsce

w kategorii klas szóstych:
Jan Klimkowski kl. 6c - 1. miejsce i Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
Marlena Przybyła kl. 6b - 2. miejsce
Natalia Duszyńska kl. 6a - 3. miejsce

w kategorii klas siódmych:
Oliwia Wróbel kl. 7b - 1. miejsce
Piotr Krawczyk kl. 7b - 2. miejsce
Aleksandra Andrzejewska kl. 7a - 3. miejsce

w kategorii klas ósmych:
Mikołaj Kopaczewski kl. 8a - 1. miejsce
Mateusz Lewandowski kl. 8b - 2.miejsce
Tomasz Kuznowicz kl. 8a - 3. miejsce

Opiekunki: Elżbieta Jarmuż, Sylwia Michalska, Edyta Drewniak-Przybylska, Grażyna Świerczyńska, Magdalena Bartczak-Kaźmierczak, Agnieszka Mądra, Justyna Bąk-Górska, Wioletta Dawicka, Barbara Witasik, Grażyna Leszczyńska

__________________


Międzyszkolny konkurs „DEKORACJE ŚWIĄTECZNE”

w kategorii klas I-III szkoły podstawowej - kartka świąteczna:

Nadia Wałęsa kl. II a – 3. miejsce
Nicola Michalak kl. II b – 3. miejsce
Nikodem Kaźmierczak kl. I c – 3. miejsce
Lena Berger kl. III b - wyróżnienie
Julia Pogoda kl. III a – wyróżnienie

w kategorii klas I-III szkoły podstawowej - łańcuch choinkowy:

Anna Przybylak kl. II a - wyróżnienie

Opiekunki: Sylwia Urycka, Magdalena Bartczak- Kaźmierczak, Katarzyna Wróbel, Grażyna Świerczyńska

__________________


Konkurs na plakat i hasło promujące czytelnictwo dla kl. IV – VIII w ramach projektu "Książka do poduszki"

Nagrody otrzymali:

Klaudia Kaźmierczak, Oliwia Kaźmierczak, Nadia Syncerz, Nikola Wałęsa, Iga Rudka kl. 5 A
Wszyscy uczniowie klasy 4 A

Organizatorki: Ewa Papiernik, Agata Wiśniewska
Opiekunki: Katarzyna Roszak-Markowska, Elżbieta Bielińska

__________________


Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem: „My worki też mamy i ze Świętym Mikołajem świat sprzątamy”

Laureatami konkursu zostali:
Ignacy Janiak, Nikodem Kaźmierczak, Pola Janowska kl. 1 C
Marcelina Markiewicz, Zuzanna Ziętecka, Aleksandra Gradecka kl. 3 B
Nadia Syncerz, Klaudia Kaźmierczak, Wiktor Iwanow kl. 5 A

opiekunka: Magdalena Bartczak-Kaźmierczak


__________________


Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap rejonowy

Lewandowski Mateusz kl. 8 B - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Kopaczewski Mikołaj kl. 8 A - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

opiekunka: Agata Wiśniewska


__________________


„Dlaczego warto czytać książki?” - konkurs literacko-plastyczny dla klas I- III

Nagrody otrzymały:
Zuzanna Jankowska
Nadia Wałęsa
Marta Tomczyk
Zuzanna Staszak

Nagrody specjalne otrzymały:
Gabriela Pawełczak
Zuzanna Żabierek
Gabriela Zawadzka

opiekunki: Ewa Papiernik, Agata Wiśniewska


__________________


III Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Jednym słowem Ojczyzna” - organizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Stare Miasto

W kategorii klas I – III:
Kamil Ligocki kl. 3 A - nagroda
Hanna Michalak kl. 2 C - wyróżnienie
Julia Zielke kl. 2 B - wyróżnienie

opiekunki: Grażyna Świerczyńska, Edyta Drewniak-Przybylska, Sylwia Michalska


__________________


Gminny Konkurs Plastyczy „Dbam o środowisko naturalne” - organizowany przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Gminy Stare Miasto

Wiktor Puchalski kl. 6 D - 3. miejsce

opiekunka: Kinga Drzewiecka


__________________


Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap szkolny

Kopaczewski Mikołaj kl. 8 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Lewandowski Mateusz kl. 8 B - 2. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Wróbel Oliwia kl. 7 B - 3. miejsce
Kuznowicz Tomasz kl. 8 A - 3. miejsce

opiekunka: Agata Wiśniewska


__________________


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny

Kuznowicz Tomasz kl. 8 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Napierała Wiktoria kl. 8 A - 2. miejsce
Kopaczewski Mikołaj kl. 8 A - 3. miejsce

opiekunka: Elżbieta Bielińska


__________________


Wojewódzki Konkurs Chemiczny - etap szkolny

Kopaczewski Mikołaj kl. 8 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Kuznowicz Tomasz kl. 8 A - 2. miejsce
Lewandowski Mateusz kl. 8 B - 3. miejsce

opiekunka: Anita Kucharczyk


__________________


Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny

Kuznowicz Tomasz kl. 8 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Kopaczewski Mikołaj kl. 8 A - 2. miejsce
Lewandowski Mateusz kl. 8 B - 2. miejsce
Skitek Lena kl. 8 B - 3. miejsce

opiekunki: Barbara Witasik, Grażyna Leszczyńska


__________________


Wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap szkolny

Kopaczewski Mikołaj kl. 8 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Kuznowicz Tomasz kl. 8 A - 2. miejsce
Lewandowski Mateusz kl. 8 B - 3. miejsce

opiekunka: Anita Kucharczyk


__________________


Konkurs Pięknego Czytania Książek Astrid Lindgren

Nagroda specjalna:
Julia Zielke z klasy II b
Michał Grala z klasy II a

Nagrody otrzymali:
Lena Cieślak
Zuzanna Błaszczyńska
Lena Maćkowska
Kamil Ressel
Magdalena Martynowicz
Hanna Frysiak
Zofia Nowacka


opiekunki: Ewa Papiernik, Agata Wiśniewska

__________________


Szkolny Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Języków „Słynne Europejskie Budowle”

Zwycięzcy w kategorii wiekowej klas I-III:
Marta Tomczyk kl. I b - 1. miejsce
Matilda Paci, Aleksander Pawlak, Łukowska Karina kl. II c - 2. miejsce
Zuzanna Jankowska kl. III a - 2. miejsce
Krzysztof Gomulski, Daria Juśkiewicz, Adam Siemiński, Kacper Proszowski kl. III b - 3. miejsce
Hanna Michalak, Michalina Andrzejczak kl. II c - 3. miejsce

Zwycięzcy w kategorii wiekowej klas IV-VIII:
Michalina Górna, Amelia Szyszyńska, Amelia Ślugaj kl. VI c - 1. miejsce
Adam Jakubowski kl. V b - 2. miejsce
Amelia Olejnik, Łukasz Pruski kl. VI d - 2. miejsce
Adam Dyc kl. VII b - 2. miejsce
Klaudia Kaźmierczak, Nadia Syncerz kl. V a - 3. miejsce

opiekunki: Kinga Drzewiecka, Aleksandra Gomulska

__________________


Terminarz konkursów przedmiotowych dla szkoły podstawowej – rok szkolny 2019/2020


__________________


Regulaminy konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych:

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Historycznego


__________________


Załączniki do regulaminów:

Karta zgłoszenia
Oświadczenie rodzica
Zgoda rodzica

__________________


Testy konkursów przedmiotowych

__________________


WYNIKI KONKURSÓW ROK SZKOLNY 2018/2019


__________________


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Portret Zofii Urbanowskiej”

Zofia Fic kl. 5 C - 1. miejsce
opiekunka: Jolanta Kowalczyk


__________________


Powiatowy konkurs matematyczno-plastyczny “Przyjazna matematyka dla każdego”

Klaudia Osajda kl. 3 GA - 2. miejsce
opiekunka: Wioletta Dawicka


__________________


XLII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe

Drużynowo:
w I grupie wiekowej 10-12 lat:
Oliwia Wróbel, Agata Zielińska, Piotr Krawczyk i Igor Pogoda kl. VI b - 1. miejsce (kwalifikacja do Finału Wojewódzkiego)

w II grupie wiekowej powyżej 12 lat:
Sonia Korgul, Maja Kosmalska i Filip Kubiak kl. VII a i VII b - 2. miejsce

Opiekunka: Grażyna Leszczyńska

__________________


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Wyróżnienia:
Antini Pawlak kl. 3 A
Mateusz Adamczyk kl. 4 A
Szymon Dolata kl. 4 A
Jan Klimkowski kl. 5 C
Marlena Przybyła kl. 5 B
Jakub Grabarek kl. 7 A
Mikołaj Kpaczewski kl. 7 A
Tomasz Kuznowicz kl. 7 A
Andrzej Działak kl. 8 A

opiekunki: Grażyna Leszczyńska, Wioletta Dawicka, Justyna Bąk-Górska, Barbara Witasik, Sylwia Michalska, Anna Hak, Magdalena Bartczak-Kaźmierczak


__________________


Międzyklasowy Konkurs Czytelniczo – Podróżniczy „Podróżuj z Nelą”

Nagrody:
Michalina Górna kl. Vc
Kornelia Szmaj kl. IVc
Nadia Wojnarowska kl. IVc
Maja Piasecka kl. Va

Wyróżnienia:
Marlena Przybyła kl. Vb
Kacper Janicki kl. Vb
Julia Grzelak kl. Vb
Nikola Gradecka kl. Vb
Stanisław Maksym kl. Vb
Leszek Chmielewski kl. Vd
opiekunki: Agata Wiśniewska, Ewa Papiernik

__________________


Konkurs recytatorski dla szkół podstawowych "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa"

Nagrody:
Nadia Małoplepsza
Antoni Pawlak
Kamil Ligocki
Piotr Siwik
Julia Głuchowska
Mikołaj Kurtas
opiekunki: Anna Hak, Grażyna Świerczyńska, Katarzyna Roszak, Elżbieta Bielińska

__________________


Gminny Konkurs Kaligraficzny pt. „Pięknie piszę”

Nagrody:
w kategorii klas III- V:
Zofia Fic (SP Stare Miasto)
Magdalena Liczbińska (SP Lisiec Wielki)
Michalina Nachowiak (SP Żychlin)

w kategorii klas VI- VIII:
Nikola Ratajewska (SP Stare Miasto),
Julia Jasiak (SP Barczygłów)
Oliwia Hak (SP Stare Miasto)

Wyróżnienia:
Paulina Lewandowska (SP Lisiec Wielki)
Zofia Łazar (SP Stare Miasto)
Lena Kmieciak ( SP Lisiec Wielki)
Kinga Błażejewska (SP Stare Miasto)
Hanna Gmachowska (SP Stare Miasto)
Marta Przybylak (SP Stare Miasto)

Nagrody specjalne:
Amelia Berczyńska (SP Modła Królewska)
Nadia Małolepsza (SP Stare Miasto)

organizatorki: Ewa Papiernik, Magdalena Bartczak-Kaźmierczak, Julita Ressel, Renata Plucińska


__________________


Gminny Sprawdzian Ortograficzny "Gżegżółka" - etap szkolny

Tomasz Kuznowicz kl. VIIa - 1. miejsce
Mikołaj Kurtas kl. VIIIb - 2. miejsce
Bartosz Kozłowski kl. IIIGA - 3. miejsce
opiekunki: Elżbieta Bielińska, Lidia Kamińska
organizatorka: Katarzyna Roszak-Markowska


__________________


Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - eliminacje gminne

Tomasz Kuznowicz kl. VIIa - 2. miejsce
Jakub Grabarek kl. VIIa - 3. miejsce
opiekunka: Lidia Krzyżostaniak


__________________


„Matematyka dzika” - konkurs z okazji Dnia Matematyki

Drużynowo:
w kategorii klas czwartych:
Magdalena Ślesińska, Piotr Bińkowski, Jan Michalak, Stanisław Sosnowski kl. IVC - 1. miejsce
Martyna Filipiak, Justyna Paś, Andrzej Gradecki, Igor Zioła kl. IVB - 2. miejsce
Oliwia Kazimierczak, Mateusz Adamczyk, Michał Kamiński, Fabian Kompanowski kl. IVA - 3. miejsce

w kategorii klas piątych:
Natalia Duszyńska, Julia Głuchowska, Jakub Tabaczyński, Bogusław Wideryński kl. VA - 1. miejsce
Marek Gradecki, Kamil Koprowski, Mikołaj Pilarczyk, Jakub Szabelski kl. VD - 2. miejsce
Martyna Szabelska, Jan Klimkowski, Michał Ligocki, Kewin Olejniczak kl. VC - 2. miejsce
Marlena Przybyła, Kacper Janicki, Stanisław Maksym, Hubert Ratajewski kl. VB - 3. miejsce

w kategorii klas szóstych i siódmych:
Maja Kosmalska, Mikołaj Kopaczewski, Tomasz Kuznowicz, Mateusz Lewandowski kl. VIIA - 1. miejsce
Maja Martynowicz, Oliwia Wróbel, Piotr Krawczyk, Jakub Krzyżak kl. VIB - 2. miejsce
Aleksandra Kałużna, Lena Skitek, Julia Ziemska, Mateusz Lewandowski kl. VIIB - 2. miejsce
Jakub Lisiak, Marceli Maciejewski, Piotr Terebiński, Jakub Żabierek kl. VIA - 3. miejsce

w kategorii klas ósmych i gimnazjalnych:
Klaudia Osajda, Aleksandra Maciejewska, Bartosz Kozłowski, Patryk Krych kl. IIIGA - 1. miejsce
Ewelina Jankowska, Wiktoria Owsińska, Kacper Łukomski, Patryk Kuczmański kl. IIIGS - 2. miejsce
Natalia Maślińska, Mikołaj Kurtas, Miłosz Olszewski, Wiktor Kowalczyk kl. VIIIB - 3. miejsce
Maria Gąsiorowska, Dominik Witkowski, Bartosz Zandecki kl. VIIIC - 4. miejsce
Natalia Kałużna, Julia Lisiak, Julia Siodła, Jakub Gałecki kl. VIIIA - 5. miejsce

opiekunki: Wioletta Dawicka, Justyna Bąk- Górska, Barbara Witasik, Grażyna Leszczyńska


__________________


Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap wojewódzki

Kopaczewski Mikołaj kl. 7 A - finalista
opiekunka: Agata Wiśniewska


__________________


Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap wojewódzki

Działak Andrzej kl. 8 A - finalista
opiekunka: Wioletta Dawicka


__________________


Szkolny Konkurs Czytelniczy "Ferie z książką"

w kategorii klas I – V:
Zuzanna Jankowska kl. 2 A - nagroda
Nadia Małoplepsza kl. 3 A - nagroda
Nikola Wałęsa kl. 4 A - nagroda

w kategorii klas VI- VIII:
Natalia Bartczak kl. 8 B - nagroda
Nikola Ratajewska kl. 8 C - nagroda
Hanna Gmachowska kl. 8 A - nagroda

Klara Jeż kl. 2 B - wyróżnienie
Magdalena Martynowicz kl. 2 A - wyróżnienie
Nikola Michalak kl. 1 B - wyróżnienie
Nadia Wałęsa kl. 1 A - wyróżnienie
Julia Kwiecińska kl. 1 C - wyróżnienie
Michał Kwieciński kl. 5 A - wyróżnienie
Natalia Maślińska kl. 8 B - wyróżnienie

opiekunki: Ewa Papiernik, Agata Wiśniewska


__________________


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

w kategorii klas drugich:
Hanna Frysiak kl. 2 C - 1. miejsce
Kacper Proszowski kl. 2 B - 2. miejsce
Mateusz Dolata kl. 2 A - 3. miejsce

w kategorii klas trzecich:
Antoni Pawlak kl. 3 A - 1. miejsce
Nadia Małolepsza kl. 3 A - 2. miejsce
Filip Mijalski kl. 3 A - 3. miejsce

w kategorii klas czwartych:
Mateusz Adamczyk kl. 4 A - 1. miejsce
Jan Michalak kl. 4 C - 2. miejsce
Magdalena Ślesińska kl. 4 C - 3. miejsce

w kategorii klas piątych:
Jan Klimkowski kl. 5 C - 1. miejsce
Marek Gradecki kl. 5 D - 2. miejsce
Michał Ligocki kl. 5 C - 3. miejsce

w kategorii klas szóstych:
Oliwia Wróbel kl. 6 B - 1. miejsce
Piotr Adamczyk kl. 6 B - 2. miejsce
Piotr Krawczyk kl. 6 B - 3. miejsce

w kategorii klas siódmych:
Mateusz Lewandowski kl. 7 B - 1. miejsce
Mikołaj Kopaczewski kl. 7 A - 2. miejsce
Lena Skitek kl. 7 B - 3. miejsce

w kategorii klas ósmych:
Andrzej Działak kl. 8 A - 1. miejsce
Jakub Gałecki kl. 8 A - 2. miejsce
Julia Lisiak kl. 8 A - 3. miejsce

w kategorii klas gimnazjalnych:
Klaudia Osajda kl. 3 GA - 1. miejsce

opiekunki: Wioletta Dawicka, Justyna Bąk-Górska, Grażyna Leszczyńska, Barbara Witasik, Anna Hak, Grażyna Świerczyńska, Magdalena Bartczak-Kaźmierczak, Agnieszka Mądra


__________________


Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap rejonowy

Kopaczewski Mikołaj kl. 7 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)
opiekunka: Agata Wiśniewska


__________________


Europejski Quiz Finansowy - eliminacje szkolne

Filip Wesołowski i Aron Pogorzelski kl.7 A - kwalifikacja do etapy krajowego
Matylda Juchiewicz i Mikołaj Bartczak kl. 7 B - kwalifikacja do etapy krajowego
Miłosz Klimkowski i Andrzej Działak kl. 8 A - kwalifikacja do etapy krajowego
Krzysztof Gotowała i Wiktor Tomczyk kl. 8 B - kwalifikacja do etapy krajowego
Dominik Witkowski i Kacper Adamczyk kl. 8 C - kwalifikacja do etapy krajowego
opiekunowie: Justyna Bąk-Górska, Tomasz Andrzejczak


__________________


Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap rejonowy

Działak Andrzej kl. 8 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)
opiekunka: Wioletta Dawicka


__________________


I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej "Jednym słowem Ojczyzna"

Julia Głuchowska kl. 5 A - nagroda
Mikołaj Kurtas kl. 8 B - nagroda
opiekunka: Elżbieta Bielińska


__________________


IX Gminny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie "Wieńczę talent i cnotę"

Drużynowo:
Wiktor Kowalczyk kl. 8 B, Mateusz Lewandowski kl. 7 B - 1. miejsce
opiekun: Michał Przybylski


__________________


Gminny Konkurs Czytelniczy "Czytam, bo lubię"

Nadia Wojnarowska kl. 4 C - 1. miejsce
Magdalena Ślesińska kl. 4 C - 3. miejsce
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


__________________


Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś"

Klaudia Kaźmierczak kl.4 A - nagroda
Oliwia Kazimierczak kl. 4 A - nagroda
Amelia Michalik kl.4 A - nagroda
Weronika Sztuba kl. 4 C - wyróżnienie
Nadia Wojnarowska kl. 4 C - wyróżnienie
Amelia Naworska kl. 4 C - wyróżnienie
Nadia Jankowska kl. 4 B - wyróżnienie
Kinga Wesołowska kl. 4 B - wyróżnienie
opiekunki: Agata Wiśniewska, Ewa Papiernik


__________________


II Powiatowy Konkurs Piosenki Żeglarskiej

Lena Puchała kl. 2 C - nagroda
opiekunka: Lidia Soszyńska


__________________


Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap szkolny

Kopaczewski Mikołaj kl. 7 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Olszewski Miłosz kl. 8 B - 2. miejsce
Lewandowski Mateusz kl. 7 B - 3. miejsce
opiekunka: Agata Wiśniewska


__________________


Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap szkolny

Olszewski Miłosz kl. 8 B - 1. miejsce
Działak Andrzej kl. 8 A - 2. miejsce
Gałecki Jakub kl. 8 A - 3. miejsce
opiekunka: Justyna Bąk-Górska


__________________


Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas II i III

Pawełczak Gabriela kl. 2 B - nagroda
Frysiak Hanna kl. 2 C - nagroda
Pawlak Antoni kl. 3 A - nagroda
Mijalski Filip kl. 3 A - nagroda
opiekunki: Magdalena Bartczak-Kaźmierczak, Agnieszka Mądra, Anna Hak


__________________


II Gminny Konkurs Piosenki Szkolnej "Polska…"

Frysiak Hanna kl. 2 C - nagroda
Adaszak Anastazja kl. 6 B - nagroda
opiekunki: Edyta Drewniak-Przybylska, Jolanta Kowalczyk


__________________


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny

Kurtas Mikołaj kl. 8 B - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Napierała Wiktoria kl. 7 A - 2. miejsce
Przybylak Marta kl. 8 B - 3. miejsce
opiekunka: Elżbieta Bielińska


__________________


Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny

Działak Andrzej kl. 8 A - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Osajda Klaudia kl. 3 GA - 2. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Kurtas Mikołaj kl. 8 B - 3. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
opiekunki: Wioletta Dawicka, Barbara Witasik


__________________


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - etap szkolny

Śrutowska Olivia kl. 7 A - 1. miejsce
Kuznowicz Tomasz kl. 7 A - 2. miejsce
Waleriańczyk Igor kl. 8 A - 3. miejsce
opiekunki: Elżbieta Szabelska, Katarzyna Paluszak


__________________


Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - etap szkolny

Osajda Klaudia kl. 3 GA - 1. miejsce
opiekunka: Karolina Bocian


__________________


Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny

Lewandowski Mateusz kl. 7 B - 1. miejsce
Piątek Mariusz kl. 8 B - 2. miejsce
Lindebna Patrycja kl. 3 GA - 3. miejsce
opiekunka: Ilona Krych


__________________


Wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap szkolny

Ratajewska Nikola kl. 8 C - 1. miejsce
Działak Andrzej kl. 8 A - 2. miejsce
Waleriańczyk Igor kl. 8 A - 3. miejsce
opiekunka: Anita Kucharczyk


__________________


Wojewódzki Konkurs Chemiczny - etap szkolny

Działak Andrzej kl. 8 A - 1. miejsce
Gałecki Jakub kl. 8 A - 2. miejsce
Waleriańczyk Igor kl. 8 A - 3. miejsce
opiekunka: Anita Kucharczyk


__________________


Terminarz konkursów przedmiotowych dla szkoły podstawowej i gimnazjum, oddziałów gimnazjalnych – rok szkolny 2018/2019


__________________


Testy konkursów przedmiotowych 2017/2018

Testy konkursowe z lat 2006-2016


__________________


Regulaminy konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych:

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Historycznego


__________________


Regulaminy konkursów przedmiotowych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów:

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Historycznego


__________________


WYNIKI KONKURSÓW ROK SZKOLNY 2017/2018


Projekcja etiudy "Dwa światy" podczas gali finałowej na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Niezależnych OKFA 2018

Realizatorzy:
Adrian Bońka, Szymon Jędro, Kacper Łukomski, Wiktoria Owsińska, Gabriela Robak (II GS);
Tobiasz Olejnik, Adam Kurowski (III GB),
Jakub Augustyniak, Jakub Banasik, Anna Gąsiorowska, Łukasz Nowicki,Filip Olejniczak, Igor Szymoniak (III GA)

opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


I Gminny Turniej Debat Oksfordzkich

Drużynowo:
Kacper Wawrzyniak, Bruno Bredow, Paweł Małas, Jakub Roszak, Wojciech Intrys kl. III GA - zwycięstwo
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


XX Gminny Turniej „Nie dla mnie promile i narkotyki”

Drużynowo:
Weronika Kieliszkowska, Gabriela Jasiaczek, Łukasz Urbański kl. III GA - 1. miejsce
opiekunki: Marta Kraska, Julita Paściak


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Adam Kurowski kl. III GB - wyróżnienie
opiekunka: Wioletta Dawicka


XII Gminny Konkurs Czytelniczo-Literacki „Jeżycjada znana i lubiana”

Wojciech Intrys, Zuzanna Łaźna kl. III GA - 3. miejsce
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


Gminny Sprawdzian Ortograficzny "Gżegżółka" - etap gminny

Drużynowo:
Gabriela Jasiaczek, Natalia Kędracka, Jakub Roszak kl. III GA - 3. miejsce
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


Ogólnopolski „Konkurs na komentarz” organizowany przez UJ w Krakowie

Filip Olejniczak i Igor Szymoniak kl. III GA - 1. miejsce
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


„Matematyka od kuchni” - konkurs z okazji Dnia Matematyki

Drużynowo:
Anna Gąsiorowska, Zuzanna Łaźna, Filip Olejniczak, Kacper Wawrzyniak kl. IIIGA - 1. miejsce
Adam Kurowski, Wanessa Budzińska, Dawid Flis, Kamil Michalak kl. IIIGB - 2. miejsce
Klaudia Osajda, Bartosz Kozłowski, Patryk Krych, Maksymilian Wadelski kl. IIGA - 3. miejsce
Ewelina Jankowska, Kacper Łukomski, Wiktor Tabaczyński, Łukasz Przybylak kl. IIGS - 4. miejsce
opiekunka: Wioletta Dawicka


Gminny Sprawdzian Ortograficzny "Gżegżółka" - etap szkolny

Gabriela Jasiaczek kl. IIIGA - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu gminnego)
Jakub Roszak kl. IIIGA - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu gminnego)
Natalia Kędracka kl. IIIGA - 2. miejsce (kwalifikacja do etapu gminnego)
Jakub Brzęcki kl. VIIC - 3. miejsce
opiekunki: Katarzyna Roszak-Markowska, Ewa Papiernik


Europejski Quiz Finansowy - etap szkolny

Klaudia Osajda kl. IIGA - kwalifikacja do etapu krajowego
Maksymilian Wadelski kl. IIGA - kwalifikacja do etapu krajowego
Kacper Łukomski kl. IIGS - kwalifikacja do etapu krajowego
Wiktor Tabaczyński kl. IIGS - kwalifikacja do etapu krajowego
Jakub Gałecki kl. VIIA - kwalifikacja do etapu krajowego
Andrzej Działak kl. VIIA - kwalifikacja do etapu krajowego
Natalia Maślińska kl. VIIB - kwalifikacja do etapu krajowego
Mikołaj Kurtas kl. VIIB - kwalifikacja do etapu krajowego
Maria Gąsiorowska kl. VIIC - kwalifikacja do etapu krajowego
Dominik Witkowski kl. VIIC - kwalifikacja do etapu krajowego
opiekunowie: Justyna Bąk-Górska, Tomasz Andrzejczak


I Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Zakręceni w wiedzy" - eliminacje szkolne

Klaudia Osajda kl. IIGA - kwalifikacja do etapu powiatowego
Bruno Bredow kl. IIIGA - kwalifikacja do etapu powiatowego
Filip Olejniczak kl. IIIGA - kwalifikacja do etapu powiatowego
opiekunowie: Wioletta Dawicka, Justyna Bąk-Górska, Anita Kucharczyk, Zbigniew Osajda


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

Adam Kurowski kl. IIIGB - 1. miejsce
Paweł Małas kl. IIIGA - 2. miejsce
Anna Gąsiorowska kl. IIIGA - 3. miejsce
opiekunka: Wioletta Dawicka


Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap szkolny

Adam Kurowski kl. IIIGB - 1. miejsce
Jakub Banasik kl. IIIGA - 2. miejsce
Zuzanna Łaźna kl. IIIGA - 3. miejsce
opiekun: Zbigniew Osajda


VII Gminny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie "Wieńczę talent i cnotę"

Drużynowo:
Jakub Roszak, Filip Olejniczak kl. IIIGA - 3. miejsce
opiekun: Michał Przybylski


Gminny Konkurs Plastyczny "Kto Ty jesteś?"

Gabriela Jasiaczek III GA - laureatka
opiekunka: Jolanta Kowalczyk


II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Filip Olejniczak III GA - laureat
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


Wojewódzki Konkurs Chemiczny - etap szkolny

Bruno Bredow kl. IIIGA - 1. miejsce
Tobiasz Olejnik kl. IIIGB - 2. miejsce
opiekunka: Anita Kucharczyk


Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap szkolny

Paweł Małas kl. IIIGA - 1. miejsce
Adam Kurowski kl. IIIGB - 2. miejsce
Jakub Banasik kl. IIIGA - 3. miejsce
opiekunka: Justyna Bąk-Górska


Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny

Jakub Roszak kl. IIIGA - 1. miejsce
Wojciech Intrys kl. IIIGA - 2. miejsce
Filip Olejniczak kl. IIIGA - 3. miejsce
opiekunka: Ilona Krych


Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - etap szkolny

Kacper Wawrzyniak kl. IIIGA - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Wanessa Budzińska kl. IIIGB - 2. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Paweł Małas kl. IIIGA - 2. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Tobiasz Olejnik kl. IIIGA - 2. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Jakub Roszak kl. IIIGA - 2. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
opiekun: Tomasz Andrzejczak


Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - etap szkolny

Kacper Wawrzyniak kl. IIIGA - 1. miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Wojciech Intrys kl. IIIGA - 2. miejsce
Bartosz Kozłowski kl. IIGA - 3. miejsce
opiekunka: Aleksandra Gomulska


Wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap szkolny

Bruno Bredow kl. IIIGA - 1. miejsce
Weronika Kieliszkowska kl. IIIGA - 2. miejsce
Gabriela Jasiaczek kl. IIIGA - 3. miejsce
opiekunka: Anita Kucharczyk


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny

Wojciech Intrys kl. IIIGA - 1. miejsce
Wanessa Budzińska kl. IIIGB - 2. miejsce
Tobiasz Olejnik kl. IIIGB - 3. miejsce
opiekunki: Katarzyna Roszak-Markowska, Lidia Kamińska


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - etap szkolny

Wojciech Intrys kl. IIIGA - 1. miejsce
Kacper Wawrzyniak kl. IIIGA - 2. miejsce
Jakub Banasik kl. IIIGA - 3. miejsce
opiekunka: Elżbieta Szabelska


Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny

Jakub Roszak kl. IIIGA - 1. miejsce
Adam Kurowski kl. IIIGB - 2. miejsce
Klaudia Osajda kl. IIGA - 3. miejsce
opiekunka: Wioletta Dawicka


Testy konkursów przedmiotowych


WYNIKI KONKURSÓW ROK SZKOLNY 2016/2017


63. Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich OKFA 2017 - kwalifikacja do konkursu głównego
filmu animowanego „Łososie nie w sosie”


Rafał Antczak (reżyseria i scenariusz)
Filip Olejniczak (scenariusz)
Kamil Wejman, Jacek Ławniczak, Kacper Witkowski, Igor Szymoniak, Bruno Bredow, Mateusz Klama (produkcja)
opiekunowie: Michał Baranowski, Katarzyna Roszak-Markowska


63. Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich OKFA 2017 – udział filmu animowanego „Szczury z Łysej Góry”

Anna Działak (reżyseria)
Aleksandra Grala, Anna Działak (scenariusz)
Anna Olejnik, Anna Pydyńska, Sylwia Gromada, Sylwia Olczak (produkcja)
opiekunowie: Michał Baranowski, Katarzyna Roszak-Markowska


I Gminny Konkurs Recytatorski w Żychlinie

Filip Olejniczak - kl. IIa - nagroda
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Klaudia Osajda - kl. Ia - wyróżnienie
opiekunka: Wioletta Dawicka


Gminny Turniej Wiedzy o Nałogach "Nie dla mnie promile i narkotyki"

Aleksandra Grala - kl. IIIb - 3. miejsce
opiekunka: Renata Ganowicz-Muszyńska


Szkolny polsko - angielski konkurs "ABC wiedzy o książce i bibliotece"

w kategorii klas pierwszych
Weronika Barancewicz - kl. Ia i Bartosz Kozłowski - kl. Ia - 1. miejsce
Patryk Krych - kl. Ia - 2. miejsce
Natalia Osajda - kl. Ia - 3. miejsce

w kategorii klas drugich
Natalia Kędracka - kl. IIa - 1. miejsce
Zuzanna Łaźna - kl. IIa - 2. miejsce
Gabriela Jasiaczek - kl. IIa i Weronika Kieliszkowska - kl. IIa - 3. miejsce

w kategorii klas trzecich
Patrycja Grala - kl. IIIb - 1. miejsce
Sylwia Gromada - kl. IIIb - 2. miejsce
Anna Działak - kl. IIIb - 3. miejsce
opiekunki: Kinga Drzewiecka, Agata Wiśniewska


Powiatowe Obchody Dnia Ziemi - konkurs plastyczny "Piękno świata zwierząt"

Patrycja Grala - kl. IIIb - 1. miejsce
Anna Olejnik - kl. IIIb - 1. miejsce
Aleksandra Grala - kl. IIIb - 2. miejsce
opiekunka: Jolanta Kowalczyk


XIV Powiatowy Konkurs "Najpiękniejsza pisanka"

Aleksandra Grala - kl. IIIb - 1. miejsce
opiekunka: Jolanta Kowalczyk


Ogólnopolski Konkurs „Maks Matematyczny”

Adam Kurowski - kl. IIb - wynik dobry
opiekunka: Beata Kościelak


II Ogólnopolska Akademia - Konkurs Wiedzy o Prawie - etap szkolny

Anna Działak - kl. IIIb - 1. miejsce w szkole (kwalifikacja do etapu okręgowego)
Anna Pydyńska - kl. IIIb - 2. miejsce w szkole (kwalifikacja do etapu okręgowego)
Sylwia Gromada - kl. IIIb- 3. miejsce w szkole (kwalifikacja do etapu okręgowego)
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


Szkolny konkurs plastyczny „Zatrzymane w kadrze - mój ulubiony bohater literacki”

Kacper Wawrzyniak - kl. IIa - nagroda
Bruno Bredow - kl. IIa - nagroda
Wojciech Intrys - kl. IIa - nagroda
Łukasz Urbański - kl. IIa - nagroda
Patrycja Grala - kl. IIIb - nagroda
Agnieszka Szczepaniak - kl. IIIa - nagroda
Paweł Małas - kl. IIa - wyrożnienie
Adam Niszczak - kl. IIa - wyróżnienie
Adam Kurowski - kl. IIb - wyrożnienie
Karolina Bacherowicz - kl. IIb - wyróżnienie
Aleksandra Wróbel - kl. IIb - wyróżnienie
opiekunki - Jolanta Kowalczyk, Agata Wiśniewska


Konkurs Wiedzy o Koninie i Regionie - etap szkolny

Jakub Banasik - kl. IIa - 1. miejsce
Mateusz Klama - kl. IIa - 2. miejsce
Wojciech Intrys - kl. IIa - 3. miejsce
opiekunka - Agata Wiśniewska


XXV Międzypowiatowy Konkurs Poetycki „Poezja młoda – poezja nowa”

Aleksandra Grala - wyróżnienie
opiekunka - Katarzyna Roszak-Markowska


„Pieniądze to nie wszystko” - konkurs z okazji Dnia Matematyki

drużynowo
Anna Działak, Sylwia Gromada, Anna Olejnik, Anna Pydyńska, Lidia Witczak - kl.IIIb - 1. miejsce

Mateusz Bachera, Adam Kowalski, Bartosz Kozłowski, Piotr Lizik, Aleksandra Maciejewska, Klaudia Osajda, Szymon Skąpski, Jakub Szustakowski, Maksymilian Wadelski - kl. Ia - 2. miejsce

Kacper Dąbek, Adam Kurowski, Kamil Michalak, Tobiasz Olejnik - kl. IIb - 2. miejsce

Kacper Głąb, Natalia Osajda, Agnieszka Szczepaniak, Szymon Zioła - kl. IIIa - 2. miejsce

Jakub Banasik, Mateusz Klama, Bruno Bredow, Wojciech Intrys - kl. IIa - 3. miejsce
opiekunki: Justyna Bąk-Górska, Wioletta Dawicka


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na projekt okładki albumu o Fryderyku Chopinie

Anna Olejnik kl. IIIb - nagroda
Patrycja Grala kl. IIIb - wyróżnienie
Anna Pydyńska kl. IIIb - wyróżnienie
opiekunka: Jolanta Kowalczyk


Szkolny konkurs na najładniejszą zakładkę do książki

Patrycja Grala kl. IIIb - 1. miejsce
Wiktoria Flis kl. Ia - 2. miejsce
Aleksandra Grala kl. IIIb - 3. miejsce
opiekunki: Jolanta Kowalczyk, Agata Wiśniewska


Międzyszkolny Konkurs "Dekoracje świąteczne" organizowany przez ZS w Żychlinie

Anna Bacherowicz kl. IIb - wyróżnienie
opiekunka: Jolanta Kowalczyk


II Edycja Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie - etap szkolny

Jakub Krukowski kl. IIIa - 1. miejsce, kwalifikacja do drugiego etapu
Natalia Osajda kl. IIIa, Jacek Ławniczak kl. IIIb - 2. miejsce
Tobiasz Olejniczak kl. IIb - 3. miejsce
opiekun: Tomasz Andrzejczak


Konkurs na plakat pod hasłem "Bądźmy zdrowi" zorganizowany przez SANEPID w Koninie - etap powiatowy

Anna Olejnik kl. IIIb - wyróżnienie
opiekunki: Jolanta Kowalczyk, Anita Kucharczyk


Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny

Anna Działak kl. IIIb - 1. miejsce
Sylwia Gromada kl. IIIb - 2. miejsce
Anna Pydyńska kl. IIIb - 3. miejsce
opiekunka: Wioletta Dawicka


Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny

Anna Pydyńska kl. IIIb - 1. miejsce
Wojciech Intrys kl. IIa - 2. miejsce
Patrycja Grala kl. IIIb - 3. miejsce
opiekunka: Ilona Krych


Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - etap szkolny

Jakub Krukowski kl. IIIa - 1. miejsce, kwalifikacja do drugiego etapu
Jacek Ławniczak kl. IIIb - 2. miejsce, kwalifikacja do drugiego etapu
Natalia Osajda kl. IIIa - 3. miejsce
opiekun: Tomasz Andrzejczak


Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap szkolny

Anna Działak kl. IIIb - 1. miejsce
Kacper Wawrzyniak kl. IIa - 2. miejsce
Kacper Głąb kl. IIIa, Tobiasz Olejnik kl. IIb - 3. miejsce
opiekunka: Agata Wiśniewska


Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap szkolny

Sylwia Gromada kl. IIIb - 1. miejsce
Kacper Wawrzyniak kl. IIa - 2. miejsce
Anna Pydyńska kl. IIIb - 3. miejsce
opiekunka: Justyna Bąk-Górska


Olimpiada wiedzy pt. niska emisja w Aglomeracji Konińskiej - etap szkolny

Jakub Krukowski kl. IIIa - 1. miejsce, kwalifikacja do drugiego etapu
Agnieszka Szczepaniak kl. IIIa - 2. miejsce
Jakub Banasik kl. IIa, Lidia Witczak kl. IIIb - 3. miejsce
opiekunka: Anita Kucharczyk


Wojewódzki Konkurs Chemiczny - etap szkolny

Sylwia Gromada kl. IIIb - 1. miejsce
Anna Pydyńska kl. IIIb - 2. miejsce
Natalia Osajda, Agnieszka Szczepaniak kl. IIIa - 3. miejsce
opiekunka: Anita Kucharczyk


Wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap szkolny

Kacper Głąb kl. IIIa - 1. miejsce
Bruno Bredow kl. IIa - 1. miejsce
Kacper Wawrzyniak kl. IIa - 2. miejsce
opiekunka: Anita Kucharczyk


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny

Anna Działak kl. IIIb - 1. miejsce, kwalifikacja do etapu rejonowego
Anna Pydyńska kl. IIIb - 2. miejsce, kwalifikacja do etapu rejonowego
Wojciech Intrys kl. IIa - 2. miejsce, kwalifikacja do etapu rejonowego
opiekunka: Katarzyna Roszak-Markowska


WYNIKI KONKURSÓW ROK SZKOLNY 2015/2016


VI edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej zorganizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Koninie

Julia Szkudlarek (kl. IIIa) - II miejsce
opiekunka - Jolanta Kowalczyk

Ogólnopolski Sprawdzian "Czytam ze zrozumieniem"
Centrum Edukacji Humanistycznej LOGOS


Marta Kowalska (IIIs)- I miejsce w szkole
Sandra Nowicka (IIIs)- I miejsce w szkole
Jakub Dąbek (IIIs)- II miejsce w szkole
Nikola Stamblewska (IIIs)- II miejsce w szkole
Ada Bobrowksa (IIIa)- III miejsce w szkole
Anna Kaczmarek (IIIs)- III miejsce w szkole
opiekunka - Katarzyna Roszak-Markowska

X Gminny Konkurs z Języka Angielskiego "ENGLISH CAN BE COOL"

w kategorii klas pierwszych
Wojciech Intrys (Ia) - II miejsce

w kategorii klas drugich
Patrycja Grala (IIb) - III miejsce
Kacper Głąb (IIa) - wyróżnienie

w kategorii klas trzecich
Piotr Kucharski (IIIa) - III miejsce
opiekunki - Kinga Drzewiecka, Elżbieta Szabelska

XVIII Gminny Turniej Wiedzy o Nałogach „Nie dla mnie promile i narkotyki”

drużynowo
Sylwia Olczak (IIb) - laureatka
Katarzyna Grabowska (IIIb) - laureatka
Bruno Bredow (Ia) - laureat
opiekunka - Anita Kucharczyk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2016

Anna Działak (IIb)- wyróżnienie
opiekunka - Wioletta Dawicka

Ogólnopolska Akademia - Konkurs Wiedzy o Prawie

etap okręgowy
Katarzyna Grabowska (IIIb) - 4. miejsce
opiekunka - Katarzyna Roszak-Markowska

XI Powiatowe Obchody Światowego Dnia Ziemi 2016
pod patronatem Starostwa Powiatowego w Koninie, pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty


konkurs plastyczny
Nikola Antczak (IIIs) - wyróżnienie
Nikola Stamblewska (IIIs) - wyrożnienie
opiekunka - Jolanta Kowalczyk

III Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Kacper Głąb (IIa) - I miejsce
Mateusz Pruski (IIIa) - II miejsce
Weronika Kieliszkowska (Ia) - III miejsce
opiekunki Anita Kucharczyk, Agata Wiśniewska

XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

etap wojewódzki

Jakub Kujawa - 9 miejsce
opiekun Tomasz Andrzejczak

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

na szczeblu gminnym

drużynowo
Anna Gąsiorowska (Ia)- I miejsce - kwalifikacja do etapu powiatowego
Wojciech Intrys (Ia) - I miejsce - kwalifikacja do etapu powiatowego
Filip Olejniczak (Ia) - I miejsce - kwalifikacja do etapu powiatowego
opiekunka - Jolanta Kowalczyk

Konkurs pt. "Dopalacze Niszczą Życie" ogłoszony przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu

w kategorii spot z terenu powiatu konińskiego

ex aequo
Aleksandra Grala (IIb)- II miejsce
Lidia Witczak (IIb) - II miejsce

Sylwia Olczak (IIb) - II miejsce
Anna Olejnik (IIb) - II miejsce

w kategorii plakat z terenu powiatu konińskiego
Nikola Antczak (IIIs)- I miejsce
Jakub Kurowski (IIIs) - I miejsce

Sandra Nowicka (IIIS) - II miejsce
Nikola Stamblewska (IIIs) - II miejsce
opiekunka - Renata Ganowicz-Muszyńska

Gminny Sprawdzian Ortograficzny "Gżegżółka"

etap szkolny

Sandra Nowicka (IIIs)- I miejsce - kwalifikacja do etapu gminnego
Wojciech Intrys (Ia) - II miejsce - kwalifikacja do etapu gminnego
Anna Pydyńska (IIb) - III miejsce - kwalifikacja do etapu gminnego
opiekunki: Lidia Kamińska, Katarzyna Roszak - Markowska

VIII KONKURS WIEDZY O KONINIE I REGIONIE "Poznaj lepiej swoją okolicę"

etap powiatowy

Paweł Czerwiński - laureat - 7 miejsce
opiekunka - Agata Wiśniewska

VIII KONKURS WIEDZY O KONINIE I REGIONIE "Poznaj lepiej swoją okolicę"

etap szkolny

Paweł Czerwiński - I miejsce - kwalifikacja do etapu powiatowego
Jakub Kujawa - II miejsce - kwalifikacja do etapu powiatowego
Marta Kowalska - III miejsce - kwalifikacja do etapu powiatowego
opiekunka - Agata Wiśniewska

Ogólnopolska Akademia – Konkurs Wiedzy o Prawie

etap szkolny

Anna Działak - I miejsce - kwalifikacja do etapu okręgowego
Katarzyna Grabowska - II miejsce - kwalifikacja do etapu okręgowego
Anna Pydyńska - II miejsce - kwalifikacja do etapu okręgowego
Lidia Witczak - III miejsce
opiekunka - Katarzyna Roszak - Markowska

XXIV Międzypowiatowy Konkurs Poetycki „Poezja młoda – poezja nowa”

Agata Piotrowska - nagroda
Mateusz Pruski - nagroda
opiekunka - Katarzyna Roszak - Markowska

XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom" - etap powiatowy


Jakub Kujawa - I miejsce
opiekun p. T. Andrzejczak

XII Powiatowy Konkurs "Najpiękniejsza pisanka"

Nikola Stamblewska - II miejsce
Nikola Antczak - wyróżnienie
opiekunka - p. Jolanta Kowalczyk

II Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Julia Szkudlarek - wyróżnienie
opiekunka - p. Jolanta Kowalczyk

XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem
"Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny


Jakub Kujawa - I miejsce
Jacek Ławniczak - II miejsce
opiekun p. Tomasz Andrzejczak

VII Powiatowy Koniński Konkurs Geograficzny

Jakub Kujawa - 9 miejsce
Paweł Czerwiński - 11 miejsce
opiekunka - p. A. Wiśniewska

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI – Pingwin

Język angielski
Wojciech Intrys kl. Ia – 16 miejsce w Polsce
Kacper Wawrzyniak kl. Ia - 18 miejsce w Polsce
Paweł Małas kl. Ia – 24 miejsce w Polsce
Rafał Kurek kl. IIa – 19 miejsce w Polsce
Kacper Głąb kl. IIa – 21 miejsce w Polsce
Przemysław Gotowała kl. IIa – 26 miejsce w Polsce
Julia Szkudlarek kl. IIIa – 18 miejsce w Polsce
Piotr Stelmasik kl. IIIa – 20 miejsce w Polsce
Piotr Kucharski kl. IIIa – 22 miejsce w Polsce
opiekunki - p. E. Szabelska, p. K. Drzewiecka

Matematyka
Adam Kurowski kl. Ib – 13 miejsce w Polsce
Wojciech Intrys kl. Ia – 25 miejsce w Polsce
Kacper Wawrzyniak kl. Ia – 25 miejsce w Polsce
Anna Działak kl. IIb – 19 miejsce w Polsce
Lidia Witczak kl. IIb – 26 miejsce w Polsce
Kacper Głąb kl. IIa – 28 miejsce w Polsce
Marta Kowalska kl. IIIs – 23 miejsce w Polsce
Piotr Kucharski kl. IIIa – 23 miejsce w Polsce
Julia Matusiak kl. IIIs – 27 miejsce w Polsce
opiekunki - p. W. Dawicka, p. J. Bąk - Górska, p. B. Kościelak

Międzyszkolny Konkurs "Dekoracje świąteczne" - ozdoba choinkowa

Karolina Bacherowicz - wyróżnienie
opiekunka - p. J. Kowalczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny

Anna Pydyńska - I miejsce
Anna Działak, Wojciech Intrys - II miejsce
opiekunki - p. K. Roszak - Markowska, p. L. Kamińska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - etap szkolny

Wojciech Intrys - I miejsce
Przemysław Gotowała - II miejsce
Piotr Kucharski- III miejsce
opiekunka - p. E. Szabelska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap szkolny

Paweł Czerwiński - I miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego )
Jakub Kujawa - II miejsce
Kacper Głąb - III miejsce
Natalia Osajda - IV miejsce
opiekunka - p. A. Wiśniewska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny

Piotr Kucharski - I miejsce
Piotr Stelmasik - II miejsce
Sylwia Gromada - III miejsce
Paweł Czerwiński, Julia Matusiak - IV miejsce
opiekunka - p. W. Dawicka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny - etap szkolny

Piotr Kucharski - I miejsce
Katarzyna Grabowska - II miejsce
Nikola Stamblewska, Jakub Kujawa - III miejsce
opiekunka - p. A. Kucharczyk

Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny

Paweł Czerwiński - I miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego)
Mateusz Pruski - II miejsce
Jakub Kujawa - III miejsce
opiekunka - p. I. Krych


Wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap szkolny

Katarzyna Grabowska - I miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego )
Ada Bobrowska - II miejsce
Martyna Zalewska - III miejsce
opiekunka - p. A. Kucharczyk

Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap szkolny

Piotr Kucharski - I miejsce
Jakub Kujawa, Anna Działak - II miejsce
Katarzyna Grabowska - III miejsce
opiekunka - p. J. Bąk-Górska



WYNIKI KONKURSÓW ROK SZKOLNY 2014/2015


II Ogólnopolska Bitwa na Obrazki Logiczne

Anna Olejnik - VI miejsce
Sylwia Gromada - VIII miejsce
Anna Działak - X miejsce
opiekun p. W. Dawicka

Gminny Konkurs Języka Angielskiego
"English can be cool"


Hubert Wojnarowski - II miejsce
Kacper Głąb - II miejsce
Piotr Kucharski - II miejsce
Julia Szkudlarek - III miejsce
opiekunowie p. Elżbieta Szabelska p. Kinga Drzewiecka

Konkurs Literacki MDK nr 2 w Poznaniu
"Wiersz Miesiąca"


Agata Piotrowska - laureatka
opiekun p. K. Roszak- Markowska

Turniej Jednego Wiersza
na Wojewódzkim Konkursie Literackim "Manufaktura Słowa"


Agata Piotrowska - wyróżnienie
opiekun p. K. Roszak- Markowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Anna Działak - wyróżnienie
Hubert Kwitowski - wyróżnienie
opiekunowie p. W. Dawicka p. J. Bąk-Górska

Wiosenny Konkurs Wiedzy o Koninie i regionie
pod hasłem "Poznaj lepiej swoją okolicę"


Aleksandra Pieniecka - laureatka
opiekun p. Agata Wiśniewska

XXXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa w
Ruchu Drogowym w kategorii - gimnazja eliminacje gminne


drużynowo - II miejsce
Adam Horzewski
Jakub Kujawa
Dominik Krzyżak
opiekun p. Adrian Stanisławski

XXXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem
"Młodzież zapobiega pożarom" w kategorii - gimnazja


Jakub Kujawa - I miejsce
Jacek Ławniczak - III miejsce
opiekun p. Tomasz Andrzejczak

"Dekoracje Wielkanocne" - konkurs międzyszkolny

Aleksandra Pieniecka - nagroda
Aleksandra Olszewska - nagroda
opiekun p. Jolanta Kowalczyk

DYKTANDO (nie tylko) DLA MISTRZÓW - konkurs ogólnopolski

Anna Maria Działak - 23 miejsce w Polsce
Karolina Grala - 24 miejsce w Polsce
Sandra Nowicka - 27 miejsce w Polsce
opiekun p. K. Roszak -Markowska

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Hubert Kwitowski - finalista
opiekun p. J. Bąk - Górska

Wojewódzki Konkurs Chemiczny - etap szkolny

Aleksandra Pieniecka - I miejsce
Hubert Wojnarowski - II miejsce
Wojciech Wasylkowicz - III miejsce
opiekun p. A. Kucharczyk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny

Hubert Kwitowski - I miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego )
Wojciech Wasylkowicz - II miejsce
Aleksandra Pieniecka - III miejsce
opiekun p. J. Bąk - Górska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny - etap szkolny

Paweł Czerwiński - I miejsce
Jan Tyczka - II miejsce
Marta Kowalska - III miejsce
opiekun p. A. Wiśniewska

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomiczej- etap szkolny

Paulia Olejnik - I miejsce (kwalifikacja do etapu rejonowego )
Agata Dopieralska- II miejsce
Katarzya Włośkiewicz - III miejsce
opiekun p. T. Andrzejczak

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - etap szkolny

Wojciech Wasylkowicz - I miejsce
Cezary Janiak - II miejsce
Jakub Łoś - III miejsce
opiekunowie p. E. Szabelska, p. K. Drzewiecka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny

Aleksandra Pieniecka - I miejsce
Paulina Olejnik - II miejsce
opiekun p. L. Kamińska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - etap szkolny

Katarzyna Grabowska - I miejsce
Agata Dopieralska - II miejsce
Aleksandra Olszewska, Aleksandra Pieniecka, Paulina Olejnik - III miejsce
opiekun p. A. Kucharczyk

Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny

Paweł Czerwiński - I miejsce
Mateusz Pruski - II miejsce
Jakub Krukowski - III miejsce
opiekunowie p. I. Krych, p. T. Andrzejczak

Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema
w Starym Mieście
Adres: ul.Szkolna 11
62-571 Stare Miasto
tel/fax: 63 241 62 28, 63 241 63 22
Gmina Stare Miasto
lm.pl - portal regionalny
Powiat koniński

Słownik polsko-angielski
ORE - Lektury i zasoby
ORE - Języki obce – Dla uczniów
ORE - Dla uczniów
Centralna Komisja Egzaminacyjna
OKE Poznań
Kuratorium Oświaty Poznań
MEN
Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Ośrodek Rozwoju Edukacji ORE
ORE - Dla rodziców
ORE - Przydatne linki – Dla rodziców