1. AKTUALNOŚCI
  2. O SZKOLE
  3. DLA UCZNIÓW
  4. DLA RODZICÓW
  5. OSIĄGNIĘCIA
  6. GALERIA
  7. KONTAKT

01

04-2016

Coca-Cola Cup 2016
„Bądź aktywny, dołącz do gry!”

Pod hasłem promującym codzienną aktywność fizyczną oraz urozmaiconą i dobrze zbilansowaną dietę rozpoczęła się 18. edycja najstarszego i jednego z największych w Polsce turniejów piłkarskich dla młodzieży szkolnej.


Wśród około 4000 drużyn zgłoszonych do turnieju znalazły się również drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły.

Jest o co walczyć! Zwycięzcy tegorocznej ogólnopolskiej rywalizacji w nagrodę pojadą do Francji na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 dopingować biało-czerwonych oraz ambasadora Coca-Cola Cup - Roberta Lewandowskiego.

Drużyna dziewcząt w składzie: Sandra Nowicka, Marta Kowalska, Anna Kaczmarek, Anna Rachubińska, Sandra Staśkiewicz, Julia Matusiak, Nikola Stamblewska, Kinga Kołodziejczak, Sylwia Olczak Anna Gąsiorowska, trenowana przez p. Jarosława Wadelskiego, rozegrała I rundę 18 marca na boisku „Orlik” w Starym Mieście, zajmując I miejsce. Pokonawszy drużyny z Kamienia, Kołaczkowa, Rzgowa oraz Pyzdr, zakwalifikowała się do II rundy.

Gratulujemy!!! Życzymy sukcesów w kolejnych etapach turnieju.

Drużyna chłopców w składzie: Łukasz Powęska, Jakub Dąbek, Dominik Krzyżak, Kamil Krzyżanowski, Alan Dylewski, Aleksander Karolewski, Paweł Małas, Rafał Antczak, Jakub Roszak, Kamil Wejman, trenowana przez p. Pawła Gradeckiego, rozegrała I rundę turnieju 31 marca, zajmując III miejsce. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny z: Zagórowa, Rzgowa, Trąbczyna, Drążna, Goliny, Słupcy i Liśca Wielkiego.

Gratulujemy!!! (wd)

Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema
w Starym Mieście
Adres: ul.Szkolna 11
62-571 Stare Miasto
tel/fax: 63 241 62 28
e-mail: staremiasto@op.pl
www.spstaremiasto.pl