RAZEM DLA UKRAINY

W obliczu tragicznych wydarzeń na Ukrainie, nasza szkoła brała udział w akcji niesienia pomocy naszym sąsiadom.

W poniedziałek 28 lutego 2022r. odbyła się zbiórka artykułów żywnościowych z długą datą ważności (puszek, zupek chińskich, słoiczków, mleka dla dzieci), koców, artykułów higienicznych oraz pielęgnacji dzieci (pampersów, mokrych chusteczek itp.), leków przeciwbólowych.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników oraz sympatyków naszej szkoły w bardzo krótkim czasie udało się zebrać mnóstwo darów, które tego samego dnia zostały dostarczone Panu Jurijowi (Ukraińcowi), który zawiózł je swoim rodakom za granicę.

Ponieważ akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zbiórka została przedłużona do 4 marca 2022r. Zebrane w tym czasie dary przekazane zostały Ochotniczej Straży Pożarnej, która jest Punktem Zbiórki na terenie Gminy Stare Miasto.

Bardzo dziękujemy każdemu kto wziął udział w akcji,  Pani Karolinie Budnej za informację oraz Panu Albertowi Stanisławskiemu i pracownikom ZGK za pomoc w przetransportowaniu darów 💓🤗💓 JESTEŚCIE WIELCY!!!   (JP)

Skip to content