Zwycięstwo chłopców w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej

28 lutego 2022r. chłopcy z naszej szkoły WYGRALI!!! w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej kl. 7-8!!!

Do zawodów zakwalifikowało się sześć drużyn po wcześniejszych zawodach gminnych, które w naszym przypadku odbyły się w Liścu Wielkim, następnie wygraliśmy zawody między-gminne, które odbyły się w Rychwale.

Finał Powiatowy odbył się w Kleczewie, gdzie chłopcy z SP Stare Miasto w składzie: Bultrowicz Mikołaj (8b), Konieczka Leon (7c),  Kosmalski Marceli (8a), Kowalski Norbert (7c), Kujawa Fabian (8a), Ligocki Michał (8c), Nowakowski Aleksander (8d), Papierz Wiktor (8d), Pawełczak Filip (8b), Pogorzelski Brajan (8b), Siwik Piotr (8d), Syncerz Nikodem (8a), Szczeciński Kacper (8a), Tabaczyński Jakub (8a), Żywiołowski Wiktor (8c), po bardzo wyrównanych i zaciętych pojedynkach zajęli I miejsce i tym samym uzyskali awans do zawodów Dużego Rejonu, II miejsce wywalczyła SP Sokółki i III miejsce SP Rychwał.

Gratulujemy i życzymy powodzenie w kolejnym etapie oraz awansu na zawody wojewódzkie 😉 

Trzymamy kciuki za chłopaków również na start w zawodach między-gminnych w Piłce Koszykowej, które odbędą się lada dzień w naszej szkole 🙂   

Opiekun: Paweł Gradecki

Skip to content