Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Izabelinie

4 października 2021r. z okazji Dnia Chłopaka rodzice wraz z wychowawczynią klasy IIb zorganizowali wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego „Ania i Filip” w Izabelinie.

Na miejscu, oprócz pięknej pogody, czekało na dzieci wiele atrakcji. Na początku uczniowie zwiedzili Zwierzyniec, gdzie mogli zobaczyć niezwykle kolorowe i piękne ptaki oraz zwierzęta wielu gatunków. Kolejnym puntem zwiedzania było Muzeum Przyrodnicze, w którym uczniowie mogli obejrzeć różne gatunki zwierząt żyjących w Polsce oraz na innych kontynentach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tablica z jajami ptaków od maleńkiego jajeczka koliberka do wielkiego jaja strusiego. Na zakończenie zwiedzania uczniowie mogli nakarmić ryby w oczku wodnym co sprawiło im wiele radości. Po zwiedzaniu przyszedł czas na odpoczynek i pyszny poczęstunek – dzieci zjadły z ogromnym apetytem przygotowaną specjalnie dla nich ciepłą grillowaną kiełbaskę. Następnym punktem wyjazdu były zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci bawiły się na placu zabaw oraz zbierały kasztany do swoich plecaków. Dopełnieniem wrażeń były zabawy sportowe na wielkiej łące, domek i huśtawka zamontowana na drzewie. 

Dzieci, w tak wyjątkowym miejscu pośród zwierząt i przyrody, odpoczęły, zrelaksowały się, a także wspaniale się bawiły. Wróciły do szkoły szczęśliwe i zadowolone z wyjazdu. Teraz czekają na kolejną wycieczkę.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i opiekę podczas wyjazdu mamom uczniów z naszej klasy. (mbk)

Skip to content