RAZEM NA ŚWIĘTA

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu Wielkoduchy wraz z opiekunkami p. Martą Kraska, p. Julitą Ressel oraz p. Julitą Paściak włączyli się w akcję MEN „Razem na Święta”.

Czas Bożego Narodzenia co roku jest dla Nas magiczny, gdyż w wyjątkowy  sposób możemy pomóc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. W tym roku pomoc ta ma nieco inny wymiar, nasi wolontariusze pokazali swoją kreatywność, a co ważniejsze chęć niesienia pomocy innym bezinteresownie. Cieszymy się, że to co wypracowujemy z wolontariuszami stacjonarnie w szkole, przekazując ideę wolontariatu owocuje w ich czynach.

W akcji Razem na Święta wolontariusze wykazali dużo działań: czytali bajki i opowieści młodszemu rodzeństwu oraz bliskim z rodziny, przygotowali kartki świąteczne którymi obdarowali najbliższych w tym nawet sąsiadów, przygotowali pyszne potrawy dla rodziny. Pokazali swoje dobre serce.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą:

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu Wielkoduchy wraz z opiekunkami 🙂

Skip to content