Angielski oknem na świat…

Malowanie i rysowanie oznacza zabawę, w której wszystko jest dozwolone. Wyobraźnia i fantazja małego człowieka wprowadza w osłupienie człowieka dorosłego. I tak też było i tym razem… Uczniowie klasy 2 b udowodnili, że kreatywna praca i jej wytwór budzi zdumienie. Zrealizowany projekt „My country” ukazuje piękno przyrody polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem elementów krajobrazu. A zaprezentowane projekty dowodzą, że wystarczy odrobina wyobraźni, aby stworzyć coś pięknego.

Zachęcenie uczniów do relizacji projektu było świetnym pomysłem. Młodzi artyści wykonali swoje prace na możliwie najwyższym poziomie. Bogaty wachlarz pomysłów i technik jaki zastosowali jest zaskakujący. Flamasty, kredki, plastelina i farby umożliwiły stworzenie prac godnych podziwu.

Podjęte przez uczniów zadanie miało również charakter edukacyjny. Każda praca zawierała słownictwo związane z elemntami krajobrazu, nawiązującego do aktualnie realizowanego materiału OUR WORLD. Towns, forests, mountains to nieliczne słówka, które pojawiały się na projektach. Pojawiły się również, takie, które wyszukane samodzielnie urozmaiciły nadesłane projekty. I chociaż naciskam tutaj na angielski, to przecież w szeroko rozumianym pojęciu dziecięcych prac pojawiła się geografia, historia i technika.

Wasze rysunki ukazały świat rzeczywisty w taki sposób, by wydawać się mógł jeszcze piękniejszy, barwniejszy i radośniejszy. I za to Wam dziękuję…

Wszystkie nadesłane projekty zasługują na wyróżnienie! Dziękuję za zaangażowanie i trud włożony w wykonanie projektów.

Każdy unikalny projekt ucznia znajduje się w galerii zdjęć, zapraszam…  (kd)

Skip to content