My worki też mamy i ze Świętym Mikołajem świat sprzątamy

W listopadzie Urząd Gminy w Starym Mieście zorganizował dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu naszej gminy konkurs plastyczny pod hasłem: „My worki też mamy i ze Świętym Mikołajem świat sprzątamy”.

Zadaniem dzieci było wykonanie pracy w 3-osobowych grupach dowolną techniką. Uczniowie naszej szkoły z chęcią wzięli udział w konkursie, który bardzo im się spodobał, gdyż tym razem mogli pracować w grupach.

Powstało wiele pięknych i pomysłowych prac. Komisja konkursowa przy ocenie wzięła pod uwagę pomysłowość, estetykę i zgodność z tematem konkursu i wyłoniła najlepsze dzieła. Rozstrzygnięcie odbyło się 4 grudnia 2019 r. w budynku Biblioteki Publicznej im. Joanny Papuzińskiej w Starym Mieście.

Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali:

Klasa I c – Ignacy Janiak, Nikodem Kaźmierczak, Pola Janowska

Klasa III b – Marcelina Markiewicz, Zuzanna Ziętecka, Aleksandra Gradecka

Klasa V a – Nadia Syncerz, Klaudia Kaźmierczak, Wiktor Iwanow.

Prace naszych artystów zostały zaprezentowane podczas uroczystego podsumowania. Uczniowie z dumą i radością wychodzili na scenę po odbiór wygranych nagród, które wręczył im wójt Dariusz Puchała wraz ze Świętym Mikołajem. Na dzieci czekał również słodki poczęstunek ufundowany przez Urząd Gminy w Starym Mieście. (ah)

Skip to content