Kartka od serca dla serca

W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie „Kartka od serca dla serca” zorganizowanym przez wychowawców świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie.

Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie kartki o tematyce bożonarodzeniowej lub zimowej. Temat był bardzo ciekawy, dlatego konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. W wyniku obrad jury nagrodzeni zostali uczniowie:

w kategorii klas I-III

Wyróżnienia:

Aleksander Ligocki– klasa III b

Ksawery Kreczmer– klasa III b

w kategorii klas IV-VI

II miejsce –  Michalina Górna– klasa VI c

III miejsce –Klaudia Kaźmierczak– klasa Va

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!!! (mbk)

Skip to content